Wycieczka do Parku Rozrywki

W piątek 14 czerwca odbyła się wycieczka dla wszystkich dzieci z przedszkola do Parku Rozrywki „Nenufar” w Kościanie. Mimo że prognozy na ten dzień nie brzmiały optymistycznie, pogoda nam dopisała.
Dzieci po spożyciu drugiego śniadania zostały zaprowadzone na przystań, gdzie czekały na nich tratwy. Wszyscy ubrani w kamizelki asekuracyjne wybrali się w podróż wodną. Dzieci młodsze popłynęły do Świata Bajek gdzie oglądały miniaturowe domki postaci z popularnych bajek i bawiły się z animatorami. Dzieci starsze wybrały się natomiast na spotkanie z Piratami. Wszyscy z wielkim zaangażowaniem poszukiwali skarbu odczytując wskazówki z mapy.
Po części edukacyjnej naszej wycieczki przyszedł czas na lody oraz na zabawę na placu zabaw. Wszystkie dzieci do przedszkola wróciły zadowolone.

 
obraz
obraz