Przedszkole w ruchu

Mali Odkrywcy przedszkolem w ruchu!

„Rok Szkoły w Ruchu” ogłosił Minister Edukacji Narodowej, który do współpracy zaprosił instytucje rządowe, środowiska sportowe, naukowe i organizacje pozarządowe. Wszystkie działania „Roku Szkoły w Ruchu” promują aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia wśród dzieci i młodzieży.
Nasze przedszkole zgłosiło swój udział w Ogólnopolskiej Akcji Ministra Edukacji Narodowej „Ćwiczyć każdy może” organizowanej w ramach Roku Szkoły w Ruchu. Z radością informujemy, że udało nam się uzyskać tytuł „Przedszkole w ruchu”.
W ramach akcji prowadziliśmy ciekawe i atrakcyjne zajęcia promujące aktywność fizyczną, nakreśliliśmy dzieciom rolę aktywności ruchowej w życiu, braliśmy udział w szkoleniach o tematyce zdrowotnej i ruchowej, zachęcaliśmy do podejmowania aktywności fizycznej, zorganizowaliśmy Sportowy Festyn Rodzinny i Spartakiadę Przedszkolną.

Nasze działania w ramach projektu

 

 

 
 
img-logo-dd
obraz
obraz